Kojenecké masáže v domácom prostredí

„Dotyk, ktorý vás spája!“

Kojenecké masáže sú úžasným nástrojom pre posilnenie vzťahu medzi vami a vaším bábätkom. Táto služba, ktorú ponúkam v pohodlí vášho domova, je nielen príjemná, ale prináša aj mnohé výhody pre vás aj vaše bábätko.

Masáže sú vytvorené podľa individuálnych potrieb a preferencií vášho bábätka. Čas, kedy k Vám prídem, sa prispôsobí vašim potrebám. Môže to byť po kúpaní, pred spaním alebo v inom vhodnom čase podľa jeho denného režimu.

Kojenecké masáže pomáhajú dieťatku uvoľniť sa a zbaviť napätia, zlepšujú trávenie, podporujú zdravý spánok a prispievajú k celkovému rozvoju vášho bábätka. Dotyk a stimulácia počas masáže pomáhajú rozvíjať jeho zmysly a koordináciu. Okrem toho masáže podporujú lepšie prekrvenie a lymfatickú drenáž, čo napomáha odplavovaniu toxínov z organizmu vášho bábätka. Pre vás, ako matku, masáže prinášajú príležitosť na hlbšie spojenie s vaším bábätkom.

Kojenecké masáže sú vhodné nielen  pre matky, ale aj pre oteckov. Kojenecké masáže oteckom umožňujú spojiť sa bábätkom, vytvoriť si svoje vlastné jedinečné momenty a prispieť k celkovému pohodliu a rastu celej rodiny.

Pre viac informácií o tejto službe, prosím kontaktujte ma telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Na objednanie služby „Kojenecké masáže v domácom prostredí“ kliknite na tlačidlo nižšie.