Predpôrodná príprava

„Pripravte sa na najkrajšiu zmenu vo vašom živote!“

Jeden z hlavných pilierov mojej práce predstavujú predpôrodné kurzy.

Ak sa nachádzate v tomto nádhernom období života, moje kurzy sú tu pripravené, aby vám poskytli potrebné vedomosti, zručnosti a podporu pre hladký a pohodlný priebeh tehotenstva a pôrodu.

Som presvedčená, že každá žena má úplné právo byť informovaná o všetkých dôležitých a pre ňu významných skutočnostiach. Narodenie dieťaťa by nemalo byť pasívnym procesom, ale aktívnou a láskyplnou udalosťou, v ktorej je žena hlavnou aktérkou. Pôrod môže byť vzrušujúci a napĺňajúci zážitok, ktorý prinesie hlbokú spokojnosť.

Moje kurzy sú koncipované ako intenzívne víkendové stretnutia, kde okrem získavania potrebných vedomostí a zručností nadviažete aj vzájomný kontakt s inými tehotnými ženami. Budete sa spolu učiť, zdieľať svoje skúsenosti a tým budovať silnú komunitu podpory.

Kurz je určený hlavne pre ženy v poslednom štádiu tehotenstva a zameriava sa na pripravenosť a praktické vedomosti týkajúce sa pôrodu a materstva.

Dozviete sa ako prebieha pôrod a čo vás čaká po príchode do pôrodnice. Názorne si ukážeme rôzne spôsoby dýchania, vhodné odľahčovacie polohy a iné techniky, ktoré vám môžu pomôcť počas pôrodného procesu. Zameriame sa aj na dôležitý okamih po pôrode – prvé minúty s bábätkom – bonding, čo je kľúčové pre vás aj vaše bábätko.

Ako matka si uvedomujem, že pôrodom to len začína 😊. Preto druhú oblasť kurzu venujem samotnému materstvu. Tu si vyskúšate ako správne manipulovať s bábätkom. Naučíte sa kúpať, základné techniky kojeneckých masáží alebo ako nosiť bábätko v šatke. Neoddeliteľnou a dôležitou témou druhej časti kurzu bude dojčenie. Osvojíte si techniky dojčenia, rôzne polohy a naučíte sa ako si správne priložiť bábätko k prsníku.

Tento kurz vám poskytne praktické rady a postupy, aby ste sa cítili sebaisto a pripravene na dôležitú úlohu matky.

Predpôrodná príprava sa organizuje s minimálnym počtom dvoch účastníčok a je plánovaná na každý mesiac. Pre viac informácií a presné termíny plánovaných stretnutí ma kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Na objednanie predpôrodnej prípravy kliknite nižšie a zarezervujte si svoje miesto.

Ponúkam vám aj možnosť zakúpiť si službu predpôrodnej prípravy ako súčasť balíka „Plná starostlivosť“ za zvýhodnenú cenu.

S balíkom „Plná starostlivosť“ získate všetko, čo potrebujete pre pohodlný prechod tehotenstva, pôrodu a materstva. Predpôrodná príprava vás pripraví na pôrod a materstvo, domáca návšteva služba vám poskytne potrebnú starostlivosť po pôrode a kojenecké masáže vám pomôžu spojiť sa so svojím bábätkom.